Menu
Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

Teslimat:

– Siparişleriniz 3-15 iş günü içinde kargoya verilecektir. (Bazı özel ürünlerde teslimat süreleri değişiklik gösterebilir. Ürün detay sayfalarından ürünlere ait teslimat sürelerini görebilirsiniz.)

– Yurt dışı gönderimlerinde oluşacak gümrük masrafları alıcıya aittir.


İade ve Değişim:

– Web sitemizde satışta olan tüm ürünler sipariş üzerine üretilmekte olup, hem yurt içi hem yurt dışı alışverişlerinde iade kabul edilmemektedir. Ürünlerin detay sayfalarında bu ibare açıkça belirtilmiştir.

– Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde, bir kereye mahsus olarak beden değişimi yapabilirsiniz.

– Yurt dışı siparişlerinde sadece ulusal posta servisi ile gönderilen ürünlerde değişim kabul edilmektedir. DHL, UPS gibi özel kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin değişimi yapılmamaktadır.

– Değişim talebi oluşturmak için [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir. İsim-soyad ve sipariş kodunuzu mail başlığı kısmında mutlaka belirtiniz.

– Değişim talebinize mail üzerinden cevap verilerek mailiniz onaylanacak ve değişim için adres bilgisi tarafınıza iletilecektir. Ürünü, size gönderilen paketle geri göndermeniz gerekmektedir.

– Değişim talep mailinize yanıt geldikten sonra ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek, mail ile size ileten adrese gönderebilirsiniz. Kargo gönderim ücreti sizin sorumluluğunuzdadır.

– Mail yoluyla değişim talebi oluşturulmadan gönderilen ürünler DEĞİŞTİRİLMEYECEKTİR.

– Bize ulaşan ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu incelenip değişim talebiniz onaylandığında yeni ürün ücretsiz bir şekilde size tekrar gönderilecektir.

Değişim Şartları:

– Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak beden değişimi yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz.

– Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

– Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

– Ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denenmiş ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

– Yurt içi değişim gönderilerinizde istediğiniz kargo şirketini tercih edebilirsiniz. Paket değişim adresine ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Jezebel Paris, kargolama sırasında hasar görmüş veya kaybolmuş paketler için herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Lütfen kargolarınızın iyi paketlendiğinden ve takip edilebilir, sigortalı bir şirket ile gönderildiğinden emin olunuz.